Košík:je prázdny
cena:0.00,- €
poštovné zdarma
Čaj s dlhou historickou podobnosťou, popoludňajší čaj je módna záležitosť, ktorú vymyslela 7. vojvodkyňa z Bedfordu Anna Maria. Na začiatku 19. storočia sa na obed medzi raňajkami a večerou podávalo iba ľahké občerstvenie, preto popoludňajší čaj vynašla vojvodkyňa Anna Maria. Spolu s čajom sa podával rad delikátnych dobrôt ako sprievod, ako napríklad sendviče s uhorkovými prstami, koláčiky a pod. Aj dnes je popoludňajší čaj považovaný za štýlovú a módnu ženskú záležitosť, ktorá je stretnutím skupiny ľudí oblečených v trendovom oblečení a vychutnávajúcich si potešenie z popoludňajšieho čaju. Je to perfektný popoludňajší čaj s jemnou sladkou chuťou a po uvarení pomarančovej farby.

Jeden z typických predstaviteľov anglickej čajovej tradície. Jasná farba a rázna sviežu chuť nálevu ho robí perfektným pre popoludňajšiu čajovú pauzu.
Čierny čaj, sypaný
Zloženie: čierny čaj FBOP
Hmotnosť: 100g
Návod na prípravu: 1 vrecko / lyžičku na 250ml šálku, zaliať vodou 100 ° C, lúhovať 3-5 minút
Skladovať v suchu a chlade
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
8/10
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.