Košík:je prázdny
cena:0.00,- €
poštovné zdarma

Máte radi čaj ????

 • Pridané: 19.08.2014   |   275 čítaní / zobrazení
Podráždite svoje chuťové poháriky a užite si chuť čajov zo Srí Lanky , vyrábané z tých najkvalitnejších ingrediencií . Doménou čajov Basilur , Tipson a Tarlton  je spojenie prémiovej kvality a nevšedného dizajnu . Vzhľadom k tomu , že čaj je spracovaný a balený v rovnakej krajine , kde sa pestuje , je zaručená aj jeho čerstvosť . Výrobcovia čajov kladú vysoký dôraz na kvalitu - od trhania , cez triedenie až po balenie , všetko je starostlivo sledované  a určuje štandard pre výrobu tých najkvalitnejších čajov .
Kolekcia čajov pochádza z rozdielnych čajových plantáží , ktoré sa rozdeľujú podľa nadmorskej výšky a regiónu . Medzi regiónmi patrí Uva , Dimbula , Nuwara Eliya , a ďalšie . Tieto oblasti sú po celom svete známe produkciou ceylonských čiernych čajov . Predurčujú ich k tomu ideálne klimatické podmienky , jemné celoročné zrážky a pôda bohatá na potrebné minerály . Ďalším dôležitým aspektom čajových kolekcií sú prísady , ktoré sa do vybraných radov pridávajú . Tieto prísady sa získavajú z celého sveta , a je dbané na kvalitu a prírodný pôvod týchto surovín . Čajové rady  netvoría iba čisto čierne čaje , nájdeme medzi nimi aj čaje čisto zelené , druh Oolong , aj čaje s kúskami ovocia a byliniek .
Čaje sú unikátne - sú zabalené a odoslané počas niekoľkých dní po zbere . Miešajú a vyrábajú je čajový majstri s bohatými skúsenosťami . Najlepšia kvalita čaju  v kombinácii s ohromujúcim množstvom rôznych príchutí , prírodného ovocia a bylín robí príjemný a osviežujúci zážitok z každej šálky tohto mimoriadneho čaju .
Vynikajúce balenie a jedinečná chuť čajov z nich robí perfektný darček pre každú príležitosť .

  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  Pridať komentár
  8/10
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.